• İhlas Kaplıca Evleri Girişi

  • İhlas Kaplıca Evleri - 1

  • İhlas Kaplıca Havuzu

  • İhlas Kaplıca Evleri - 2

  • İhlas Kaplıca Genel Görünüm

  • Yine Bekleriz...

Aktivite & Alışveriş

Sınırsız Soylal İmkanlar...

Kuzuluk Kaplıca Evleri tatil anlayışınıza yepyeni bir boyut kazandırıyor. Tatil keyfinizi eksiksiz yapabilmeniz için yapılandırılan tesiste istediğiniz sosyal aktiviteye katılabilir, sevdiklerinizle birlikte sağlık ve eğlence dolu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yaz sezonu boyunca şiir geceleri, tiyatrolar, fasıllar, konserler, halk ozanları, kültürel ektinlikler düzenlenmektedir.

Eğlence Dünyamız...

Go-kart'ta çocuklarınız yarışırken havuzda botla mini bir gezi yapabilirsiniz, Masa tenisi, atari, çocuk aktiviteleri derken zaman su gibi akıp geçiyor. Çocuklarınızla birlikte sizde eğlencenin tadına varmak istiyorsanız Eğlence Merkezimiz sizi bekliyor.

Sağlıklı Yaşam...

Kuzuluk Kaplıca Evleri'nde her yaştan herkesin yararlanabileceği zengin spor tesisleri bulunmaktadır. Futbol için iki adet halı saha bir basketbol sahası bulunan tesisde spor keyfini sürmeniz için özel olarak yapılandırılan yürüyüş parkurları mevcut. Doğanın keşfine çıkarak tertemiz bir havada uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.

Tesislerimizde zamanın nasıl geçtiğini anlıyamacağınız mekanlardan bir diğeri ise alışveriş merkezimizdir. Giyimden – Züccaciyeye – Hediyelik eşyadan bütün gıda ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde alışveriş yapma imkanına sahip olabileceğiniz alışveriş merkezimiz her gün 08:00 - 23:45 saatleri arası hizmetinizdedir.